Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 września 202109:30

ARCHITEKT? Brzmi dumnie. Dołącz do grona studentów architektury PWSZ

ARCHITEKT? Brzmi dumnie. Dołącz do grona studentów architektury PWSZ - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Rozpocznij studia na kierunku Architektura w Instytucie Architektury i Sztuk Pięknych PWSZ w Raciborzu. To jedyne studia architektoniczne na Śląsku o profilu praktycznym.

Przekonaj się jak zostać studentem: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/2021/05/05/architektura-egzamin-wstepny/ 

Nauczysz się zawodu architekta czerpiąc wiedzę od praktykujących architektów o znaczącym dorobku realizacyjnym z wieloletnim doświadczeniem w dydaktyce zdobytym na uczelniach krajowych i zagranicznych. Studiując architekturę w PWSZ w Raciborzu nie jesteś anonimowym studentem. Masz wyjątkową możliwość pracy w małych grupach. Już od I roku studiów stajesz się jednym z nas. W trakcie studiów pracujesz, wspierany przez wiedzę nauczycieli akademickich, otrzymujesz wskazówki do pracy i rozwoju. Taki sposób kształcenia sprawdza się, a dowodem na to są liczne osiągnięcia naszych studentów, których prace są wyróżniane i nagradzane nie tylko w krajowych konkursach architektonicznych ale i za granicami co pozwala nam konkurować z uznanymi ośrodkami akademickimi i jest powodem naszej wielkiej dumy.

Sprawdź nas: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/

50% prowadzonych zajęć to seminaria i ćwiczenia projektowe. Drugie 50% to zajęcia o charakterze praktycznym. Studenci Architektury rozszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności w ramach praktyk zawodowych. Jeśli chcesz studiować za granicą oferujemy możliwość wyjazdu na jedno- lub dwusemestralne studia na innej uczelni w ramach wymiany międzynarodowej studentów ERASMUS.

Po ukończeniu studiów I stopnia możesz rozpocząć proces uzyskiwania Uprawnień Budowlanych w Izbie Architektów Rzeczpospolitej Polskiej oraz rozpocząć studia magisterskie II stopnia na wybranej przez siebie Uczelni.
Program studiów realizowany jest zgodnie z obowiązującymi standardami dla kierunku: architektura zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 sierpnia 2019 r., a jego realizacja odbywa się we współpracy z SARP i Izbą Architektoniczną, aby zapewnić kształcenie zgodne z wymogami standardów profesjonalizmu w wykonywaniu zawodu architekta.

Autor: PWSZ Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.