Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 sierpnia 202112:25

Pijany kierowca wpadł w Brzeziu w ręce śląskiej konwojówki

Pijany kierowca wpadł w Brzeziu w ręce śląskiej konwojówki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Stało się to po tym jak dyżurny raciborskiej komendy rozesłał drogą radiową komunikat o skodzie jadącej po Brzeziu całą szerokością jezdni.

- Wczoraj około godziny 13:25, dzięki wzorowej postawie świadka, policjanci z Wydziału Konwojowego Policji Sądowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach Referat w Raciborzu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Zgłaszająca powiadomiła dyżurnego policji, że ulicami Brzezia porusza się samochód osobowy skoda, którego kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy. Z przekazanej informacji wynikało, iż pojazd poruszał się całą szerokością jezdni. Dyżurny niezwłocznie przekazał drogą radiową do patroli na mieście komunikat, a na miejsce wysłał stróży prawa z raciborskiej drogówki. Wskazany w zgłoszeniu pojazd skoda został zatrzymany na ulicy Brzeskiej przez patrol Wydziału Konwojowego Policji Sądowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach Referat w Raciborzu. Mundurowi potwierdzili przypuszczenie zgłaszającej, gdyż zatrzymany 45-latek po przebadaniu alkomatem w organizmie miał ponad trzy i pół promila alkoholu - informuje rzecznik raciborskiej policji.

Autor: KPP, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.