Wzdłuż drogi na Ocice pojawi się dodatkowe oświetlenie

„Budowa oświetlenia ulicznego z siecią kablową w pasie drogi wojewódzkiej DW nr 916 w Raciborzu” – przetarg na to zadanie ogłosił właśnie Urząd Miasta.
To kontynuacja rozpoczętych jeszcze w zeszłej kadencji działań. Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia ulicznego z siecią kablową w pasie drogi wojewódzkiej DW nr 916 w Raciborzu – fragment obwodu nr 1 – 8 latarni. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
- wykonanie zasilającej linii kablowej oświetlenia ulicznego,
- dostawa i montaż 8 szt. metalowych słupów oświetlenia ulicznego,
- dostawa i montaż 8 szt. opraw LED.
Wykonawcy mają czas na złożenie ofert do 13 lipca.

Źródło mapy: UM Racibórz

![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
























![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)





















Komentarze (0)
Dodaj komentarz