Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 czerwca 202111:04

Przejście graniczne w Pietraszynie wystawione na sprzedaż

Przejście graniczne w Pietraszynie wystawione na sprzedaż - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

Gmina Krzanowice wystawiła do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem administracyjnym byłego drogowego przejścia granicznego, Pietraszyn-Sudice.

- Robimy rozeznanie. Jeśli znajdą się chętni, wtedy ogłosimy przetarg - mówi burmistrz Krzanowic, Andrzej Strzedulla. Ostatnia wycena jest sprzed 1,5 roku. Wartość nieruchomości oszacowano na ok. milion złotych.

Obecnie znajduje się tu Polsko-Czeskie Centrum Gospodarcze. Budynek położony jest w miejscowości Pietraszyn, przy ul. Trulleya 41. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenie zabudowy usługowej komercyjnej z przeznaczeniem uzupełniającym - zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość jest położona przy drodze wojewódzkiej nr 916 na trasie Racibórz –Pietraszyn, w kierunku: Sudice- Opava- Ołomuniec. Budynek może być wykorzystany na cele mieszkalno-gospodarcze.

W skład nieruchomości wchodzą: podpiwniczony budynek w zabudowie wolnostojącej, posiadający 2 kondygnacje nadziemne z poddaszem użytkowym, 6 boksów garażowych, budynek dla kierowców, budynek gospodarczy, zadaszona rampa samochodowa z kanałem do naprawy pojazdów. Do budynku głównego prowadzą dwa wejścia: od strony południowej i od strony północnej. Budynek można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne dla 6 rodzin. Omawiana nieruchomość usytułowana jest w sąsiedztwie terenów rolnych.

Nieruchomość jest opisana w Księdze Wieczystej numer GL1R/00024867/6, prowadzona przez Wydział V Ksiąg wieczystych Sądu Rejonowego w Raciborzu a w jej skład wchodzą działki 321/132, 323/133 i 342/133km. 2 (obręb Pietraszyn) o łącznej powierzchni 5399 m2, Pow. użytkowa budynku ok.594,86 m2. Media: CO – ogrzewanie olejowe, kanalizacja ściekowa, wodociągowa, linia telefoniczna, internet, energia elektryczna. Wewnątrz i na zewnątrz budynku zamontowany jest system monitoringu a wewnątrz budynku alarm.

Prezentowana nieruchomość skierowana jest w szczególności do przedsiębiorców lub inwestorów, w ramach rozwoju biznesu.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności29 marca 202610:01

Noc pełna akcji strażaków. Płonący dom i ranny 38-latek

Noc pełna akcji strażaków. Płonący dom i ranny 38-latek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. OSP Racibórz-Brzezie
Aktualności30 marca 202615:55

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO]

Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
118
Racibórz:

W poniedziałek, 30 marca, przed siedzibą Powiatowego Urzędu Pracy odbyła się konferencja prasowa posła Prawa i Sprawiedliwości Michała Wosia. W spotkaniu uczestniczyli także radni powiatowi PiS: Magdalena Lenort, Tomasz Kusy oraz Krzysztof Bajerski. Głównym tematem konferencji była sytuacja na rynku pracy w regionie oraz jej konsekwencje dla mieszkańców.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 marca 202610:15

Rozstrzygnięto XX Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Raciborzu

Rozstrzygnięto XX Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. M. Kościelniak/Muzeum Racibórz
Sport29 marca 202622:58

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sportowych emocji w trakcie weekendu nie brakowało. Postarali się o nie piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Swój mecz rozegrali także siatkarze KS PCS Racibórz. Dwa pojedynki mają za sobą również szczypiornistki Startu Pietrowice Wielkie. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, które kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202614:44

Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO]

Obudzili się w końcówce, ale zabrakło czasu. Markowice bez punktów w derbach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę, 28 marca rozegrano mecz XVIII kolejki raciborskiej klasy A pomiędzy LKS 07 Markowice a LKS BraxTon Raszczyce. Spotkanie derbowe, zakończone 1:2, wywołało wiele emocji zarówno wśród kibiców, jak i piłkarzy.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202613:53

Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO]

Dziewięć goli i wielkie emocje. Nędza przegrywa po thrillerze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W sobotnim (28.03.) meczu ligi okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a KS Przyszłość Rogów zgromadzeni kibice oglądali na żywo prawdziwy rollercoaster emocji - podczas całego spotkania padło aż 9 goli.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.