Aktualności21 czerwca 202112:26

Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w wędkarstwie

Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w wędkarstwie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

W dniach 12-13 czerwca 2021 już po raz siódmy Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rudach zorganizował Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Spławikowym Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych.

- Również i w tym roku dzięki uprzejmości księdza Jana Rośka, dyrektora Pocysterskiego Zespołu Klasztorno – Pałacowego mieliśmy możliwość rozegrania zawodów na akwenie należącym do klasztoru - relacjonują organizatorzy.

W mistrzostwach wzięło udział 7 drużyn z całej Polski: Włocławek, Kuźnia Raciborska, Puławy, Rudy, Nysa, Mrowiny, Wałbrzych. Zawody zostały rozegrane w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. Nad poprawnym przebiegiem zawodów czuwał Sylwester Wasik – sędzia główny zawodów. Po upływie trzech i pół godziny zmagań wędkarskich sędzia główny zakończył zawody sygnałem dźwiękowym i przystąpił do ważenia ryb, ustalając tym samym kolejności zajętych miejsc.

Pierwsze miejsce przypadło w udziale drużynia z Wałbrzycha. Na drugim stopniu podium sklasyfikowana została ekipa z Puław. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci MOW z Rud. Na uroczyste zakończenie Mistrzostw, wręczania nagród i medali przybyli, radny powiatowy Andrzej Chroboczek oraz dyrekcja rudzkiego MOW-u.

Autor: Materiał nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl