Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności1 czerwca 202113:49

Big bag z dostawą pod wskazany adres w Raciborzu

Big bag z dostawą pod wskazany adres w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zakład Zagospodarowania Odpadów informuje, że wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, w związku z trwającym remontem drogi wojewódzkiej nr 935 w ciągu ul. Rybnickiej w Raciborzu, który utrudnia możliwość dotarcia do Punktu Obsługi Klienta Spółki, począwszy od 1 czerwca 2021 r. Zakład Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. świadczyć będzie nową usługę polegającą na dostawie pustego worka typu big bag pod wskazany adres.

Nowa usługa jest uzupełnieniem świadczonej dotychczas usługi transportu i zagospodarowania odpadów polegającej na odbiorze odpadów zgromadzonych we wcześniej zakupionym worku typu big bag. W zakupionym w ZZO worku posiadającym logo Spółki mogą być gromadzone odpady takie jak: czysty gruz ceglany i betonowy, ziemia lub odpady zielone z ogrodów.

ZZO przypomina także o innej usłudze polegającej na sprzedaży kompostu wraz z dostawą, którą prowadzi w dwóch wariantach, tj. luzem lub w bezzwrotnym opakowaniu –worku typu big bag o pojemności 1m3.Produkowany przez spółkę kompost o handlowej nazwie „RAKOR” jest w 100% produktem naturalnym, wytworzonym z dostarczanych na kompostownię odpadów zielonych takich jak: trawa, liście i gałęzie. Środek „RAKOR” jest produktem polecanym do stosowania na wszystkich rodzajach gleby szczególnie na glebach lekkich i ubogich w próchnicę w celu zwiększenia zawartości materii organicznej i poprawy właściwości fizycznych, chemicznych i biologicznych. 

Punkt Obsługi Klienta jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, natomiast w soboty od 7:00 do 13:00 pod numerem telefonu 32 418 40 74. Szczegółowe informacje o zasadach świadczonych przez usług mogą Państwo również znaleźć na stronie internetowej Zakładu Zagospodarowania Odpadów https://zzo.bipraciborz.pl/ w zakładce cenniki.

 

Autor: (um), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności14 września 202516:22

Borucin świętuje plony. Dożynki z morawską tradycją i nowoczesnym akcentem [FOTO i WIDEO]

Borucin świętuje plony. Dożynki z morawską tradycją i nowoczesnym akcentem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Borucin, wieś w gminie Krzanowice znana z pielęgnowania morawskich tradycji i silnie zakorzenionej kultury rolnej, obchodził dziś dożynki. To święto plonów, które od pokoleń jednoczy mieszkańców, w tym roku ponownie przyciągnęło wielu uczestników i gości.

waw
Aktualności15 września 202508:29

Smutne wieści z ZSOMS. Odszedł Krzysztof Pacelt

Smutne wieści z ZSOMS. Odszedł Krzysztof Pacelt - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., źródło ZSOMS
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 września 202516:29

Pogrzebień gospodarzem dożynek gminnych. Jeden z największych korowodów w powiecie [FOTO i WIDEO]

Pogrzebień gospodarzem dożynek gminnych. Jeden z największych korowodów w powiecie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Największa wieś w gminie Kornowac – Pogrzebień – była dziś gospodarzem dożynek gminnych. Choć poranek przyniósł opady i wprowadził nieco nerwowości w przygotowaniach, o godzinie 14.30, kiedy ruszał korowód, zza chmur wyszło słońce, a święto plonów rozpoczęło się w pełnej oprawie.

waw
Reklama
Reklama
Aktualności14 września 202516:05

Samborowice na bursztynowym szlaku. Dożynki 2025 pełne humoru i tradycji [FOTO i WIDEO]

Samborowice na bursztynowym szlaku. Dożynki 2025 pełne humoru i tradycji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Tegoroczny dożynkowy korowód w Samborowicach do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Kapryśna aura mogła pokrzyżować plany, jednak sołtys Adrian Niewiera nie poddał się przeciwnościom. Zwołał mieszkańców, a ci licznie przybyli pod szkołę, by wspólnie świętować plony i obejrzeć barwne widowisko.

(waw)
Reklama
Aktualności14 września 202516:07

Bieńkowice świętują plony. Dożynkowy korowód z tradycją i młodzieżą [FOTO i WIDEO]

Bieńkowice świętują plony. Dożynkowy korowód z tradycją i młodzieżą [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Bieńkowice, znane z rolniczego charakteru, także w tym roku udowodniły, że dożynki są tu wyjątkowym świętem wspólnoty i tradycji. Ulicami wsi przeszedł długi, barwny korowód pełen maszyn rolniczych, przyozdobionych wstążkami, kwiatami i symbolami plonów.

waw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.