Aktualności28 maja 202118:59
Operetka na zamku znów przeniesiona

0
Reklama
Powiat:
Do trzech razy sztuka. Miało być 15 a potem 30 maja, teraz znów koncert operetkowy na zamku na Ostrogu przeniesiono na innych termin - 5 czerwca.
- Szanowni Państwo, w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 maja 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zapowiadany koncert operetkowy pt. „Przeboje operetkowe i inne” zostaje przeniesiony na sobotę 5 czerwca 2021 r. (sobota) godz. 16:30. Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za wprowadzenie w błąd i już dziś zapraszamy na koncert.


















![Msza św. w intencji książąt raciborskich w kaplicy zamkowej [ZAPOWIEDŹ] Msza św. w intencji książąt raciborskich w kaplicy zamkowej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17715717651749727111dsc-7725-.jpg)
































Komentarze (0)
Dodaj komentarz