Długo oczekiwany Targ koński i Targ staroci wraca do Pietrowic Wielkich

- W sobotę, 29 maja 2021 roku, odbędzie się Targ Staroci i Targ Koński. Serdecznie zapraszamy wystawców i zwiedzających na plac Centrum Społeczno-Kulturalnego w Pietrowicach Wielkich - informuje tutejszy urząd.
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, hala dla wystawców staroci będzie nieczynna. Udostępniony zostanie tylko plac zewnętrzny wokół hali. Zasady bezpieczeństwa obowiązujące na targu w związku ze stanem epidemii:
- wejście dozwolone wyłącznie dla osób zdrowych, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną;
- stosowanie właściwej higieny i dezynfekcji rąk;
- używanie maseczek zakrywających usta i nos;
- w kolejce do jednego stoiska mogą znajdować się najwyżej 2 osoby zachowujące odpowiedni.

















![Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764154886img-20251125-082249-.jpg)










![Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_14889134051435434871img_2128--.jpg)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz