Podziękowania dla policji. 6 tys. uczestników wydarzenia on-line

Na ręce komendanta powiatowego policji w Raciborzu inspektora Łukasza Krebsa wpłynęło podziękowanie od dyrektora szkół Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu Andrzeja Tomczyka. Wyraża on wdzięczność za zaangażowanie raciborskich stróżów prawa w projekt, którego celem było promowanie bezpiecznej jazdy na rowerze. Wydarzenie on-line, którego uczestnikami byli policjanci, obejrzało ponad 6 tysięcy osób.
Dyrektor szkół w ZPiSdN Andrzej Tomczyk w imieniu własnym oraz społeczności raciborskich rowerzystów złożył słowa podziękowania za zaangażowanie dla dwóch raciborskich policjantów — nadkomisarza Mirosława Szymańskiego oraz młodszego aspiranta Piotra Bednarskiego, którzy wzięli udział w nowatorskim wydarzeniu mającym na celu zwiększenie świadomości prawnej rowerzystów oraz promowanie bezpiecznego korzystania z infrastruktury rowerowej na terenie miasta i powiatu.
Treść podziękowania:
Podziękowanie od Dyrektora Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu.
W imieniu własnym oraz społeczności raciborskich rowerzystów proszę o przyjęcie wyrazów uznania i podziękowania za zaangażowanie podległych Panu funkcjonariuszy nadkomisarza Mirosława Szymańskiego i młodszego aspiranta Piotra Bednarskiego w upowszechnianie świadomości prawnej użytkowników jednośladów, a także promowanie bezpiecznego korzystania z infrastruktury rowerowej na terenie miasta i powiatu.
Wydarzenie on-line, które odbyło się 29.04.2021 roku na profilu społecznościowym portalu naszraciborz.pl, obejrzało do dziś ponad 6000 widzów. Profesjonalne przygotowanie wystąpienia poparte doświadczeniem zawodowym pana młodszego aspiranta Piotra Bednarskiego, łatwość w przekazywaniu przez niego wiedzy i komunikatywność oraz merytoryczne wsparcie udzielone przez pana nadkomisarza Mirosława Szymańskiego pozwoliły stworzyć nowatorskie w skali lokalnej wydarzenie, poprzez które udało się dotrzeć do dużej części odbiorców, czym wspólnie przyczyniliśmy się do rozwoju kultury jazdy i poprawy świadomości społecznej wśród cyklistów. Licząc na dalszą wzorową współpracę, życząc tylko spokojnych dni służby, pozostaje z szacunkiem Dyrektor Szkoły mgr Andrzej Tomczyk.



![Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] Przygotowania do procesji Bożego Ciała w parafiach NSPJ i Matki Bożej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780552787dsc-9319-.jpg)
![Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] Raciborskie stare miasto gotowe na procesję Bożego Ciała [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780551456dsc-3866-.jpg)



![Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17805694231780567813gre06742-2-.jpg)









![Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780614121gre06797-.jpg)
![Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] Nędza zatrzymuje lidera. Mszana przegrywa po golu Grzesika [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780654458photo-17-z-77-.jpg)


![Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780608366photo-170-z-350-.jpg)



























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany