18 lutego przerwa w dostawie wody w części Raciborza

- Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. informują, że w związku z pracami instalacyjnymi prowadzonymi na sieci wodociągowej w ul. Rybnickiej w Raciborzu, dnia 18.02.2021 r. w godzinach od 7.00 do 15.00 nastąpi przerwa w dostawie wody, a także dodatkowe utrudnienia w postaci chwilowego zmętnienia wody podawanej mieszkańcom.
- Komunikat dotyczy mieszkańców ul. Rybnickiej od ul. Bartka Lasoty w kierunku Brzezia, ul. Za Dębiczem, ul. Dębicznej, ul. Zakładowej oraz dzielnicy Markowice i Obora. Powyższe utrudnienia będą usuwane na bieżąco poprzez płukanie sieci wodociągowej - informują Wodociągi Raciborskie.



![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)






![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)
































Komentarze (0)
Dodaj komentarz