Tworków. Koncert noworoczny gminy Krzyżanowice z miłością w tle [WIDEO]
![Tworków. Koncert noworoczny gminy Krzyżanowice z miłością w tle [WIDEO] Tworków. Koncert noworoczny gminy Krzyżanowice z miłością w tle [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
W Walentynki, 14 lutego, odbyła się premiera koncertu noworoczno-karnawałowego z gm. Krzyżanowice. Tradycyjnie miejscem występu Gminnej Orkiestry pod kierunkiem Krzysztofa Fulneczka było Centrum Kultury w Tworkowie, ale tym razem, z powodu epidemii, bez publiczności. Koncert pokazano on-line, co wójt Grzegorz Utracki wykorzystał, by po słowie wstępu pozdrowić mieszkańców z partnerskich gmin z Niemiec, Węgier, Austrii, Rumunii i Czech.
Z Orkiestrą Gminy Krzyżanowice pod batutą Krzysztofa Fulneczka wystąpili soliści Maja Czyż, Magdalena Pohlmann oraz Kamil Klimek. - Chcemy pokazać to, co mamy najpiękniejsze - mówił wójt Grzegorz Utracki, życząc zdrowia, pomyślności oraz powrotu do normalności. Były utwory do tańca i z miłością w tle, dla zakochanych w Walentynki oraz dla zakochanych w swojej małej ojczyźnie. Koncert rozpoczęto filmowym akcentem - utworem James Bond Theme.


![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)













![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)









![Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Ballady rockowe przy świecach na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778061660gemini-generated-image-.png)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz