Dwa mieszkania od miasta na sprzedaż

Już w styczniu będzie okazja kupić w przetargu dwa miejskie mieszkania - jedno przy Czekoladowej, drugie na Opawskiej.
Wolny lokal mieszkalny przy ul. Czekoladowej 4/10 - przetarg
Prezydent Miasta Racibórz ogłasza pierwszy, publiczny przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego położonego w Raciborzu przy ul. Czekoladowej nr 4/10. Lokal mieszkalny nr 10, usytuowany na czwartej kondygnacji (III piętro) budynku wielomieszkaniowego, położonego przy ul. Czekoladowej nr 3-4, w klatce schodowej nr 4; składa się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc o powierzchni użytkowej 38,54 m2 oraz przynależnej piwnicy o powierzchni 16,85 m2; wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, ogrzewanie centralne. Mieszkanie wymaga remontu generalnego.
Przetarg odbędzie się w dniu 20 stycznia 2021 r. o godzinie 11.00, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6. Szczegóły [tutaj]
Wolny lokal mieszkalny przy ul. Opawskiej 58/8 - przetarg
Prezydent Miasta Racibórz ogłasza pierwszy, publiczny przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego położonego w Raciborzu przy ul. Opawskiej nr 58/8. Lokal mieszkalny nr 8, usytuowany na trzeciej kondygnacji (II piętro) budynku wielomieszkaniowego, położonego przy ul. Opawskiej nr 58; składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki o powierzchni użytkowej 36,09 m2; wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, ogrzewanie centralne. Mieszkanie wymaga remontu generalnego. Przetarg odbędzie się w dniu 20 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6. Szczegóły [tutaj]
![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie i degustacja [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie i degustacja [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774340794zrzut-ekranu-2026-03-24-o-09-25-54-.png)
![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177425810955-926939-2-.jpg)









![Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774250829dsc05363-.jpg)







![Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774254308dsc-0029-.jpg)






























Komentarze (0)
Dodaj komentarz