Aktualności23 listopada 202009:24
Sławików. Ratowanie zabytku to pasja

0
Reklama
Racibórz:
Przekonuje o tym Fundacja Gniazdo z gm. Rudnik, która działa na rzecz ochrony, promocji i renowacji miejscowych zabytków, głównie pałacu w Sławikowie.
Działacze Fundacji oraz jej sympatycy z innych stowarzyszeń ratują pałac rodziny von Eickstedt w Sławikowie. Piękna niegdyś budowla, najdroższa w realizacji wśród XIX-wiecznych siedzib arystokratycznych na ziemi raciborskiej, znajduje się obecnie w ruinie. Ale dzięki Fundacji zabytek powoli wraca do życia.
Pokazuje to reportaż TVP.

![Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767893765img-4030-.jpg)














































Komentarze (0)
Dodaj komentarz