Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności3 listopada 202021:43

Uczniowie SP 13 proszą o wsparcie w konkursie

Uczniowie SP 13 proszą o wsparcie w konkursie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu proszą o Waszą pomoc! Nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w konkursie Empiku "1000 powodów by czytać" - piszą do nas ze szkoły przy ul. Staszica. 

Uczniowie naszej szkoły przygotowali piękną pracę konkursową. Walczymy o 1000 książek do biblioteki i czytniki e-booków. Pomóżcie spełnić nasze książkowe marzenia. Prosimy o nagłośnienie akcji i codzienne głosowanie.

Zasady głosowania:
Należy pobrać darmową aplikację Empik https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj

kliknąć w baner "Konkurs 1000 powodów by czytać", wybrać opcję "Szkoła powyżej 120 uczniów", w lupcewyszukiwania wpisać Racibórz lub kod pocztowy 47-400. Praca naszych uczniów została wykonana na podstawie książki Hobbit J.R.R Tolkiena. Głosować można raz dziennie do 2 grudnia. Jedna aplikacja to jeden oddany głos. Prosimy o Wasze wsparcie! Wygrywa 5 szkół z największą liczbą głosów.

Dziękujemy
Uczniowie SP13 w Raciborzu
Biblioteka SP13

Autor: SP 13, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności6 listopada 202510:44

Budowa mostu pod Raciborzem. Budowlańcy przekroczyli półmetek [FOTO]

Budowa mostu pod Raciborzem. Budowlańcy przekroczyli półmetek [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
13
Racibórz:

Wykonawca, Strabag Infrastruktura Południe, na bieżąco raportuje z terenu budowli. Pokazno kolejne zdjęcia, tym razem z października.To jedna z największych inwestycji realizowanych przez województwo śląskie. Nowy most połączy gminy Nędza i Rudnik. Będzie miał długość 633,6 metra i składał się z 13 przęseł o rozpiętości od 40 do 50 metrów. Stan zaawansowania 53,2 proc.

fot. DW 421
Reklama
Reklama
Aktualności6 listopada 202512:55

Czy grozi nam plajta? To pytanie padło na spotkaniu prezydenta z przedsiębiorcami

Czy grozi nam plajta? To pytanie padło na spotkaniu prezydenta z przedsiębiorcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
35
Racibórz:

Prezydent Jacek Wojciechowicz oraz przewodniczący Rady Miasta Mirosław Lenk spotkali się dziś, 6 listopada, w Urban Labie z przedsiębiorcami skupionymi wokół Raciborskiej Izby Gospodarczej. Mowa była o trudnej sytuacji budżetowej miasta.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.