Aktualności2 listopada 202011:42
Zapora w Rybniku zamknięta na zimę

0
Reklama
Region:
PGE GEiK informuje, że zgodnie z zasadami korzystania z zapory czołowej zbiornika wodnego w Rybniku do celów rekreacyjnych, zapora zostaje zamknięta na okres zimowy,
tj. od 1 listopada 2020 roku do 31 marca 2021 roku.
- Przypominamy, że zapora jest dostępna dla wszystkich spacerowiczów oraz rowerzystów wyłącznie w okresie letnim. Zapraszamy ponownie od 1 kwietnia przyszłego roku - czytamy w komunikacie.

















![Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784993854img-0029-.jpg)
![Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1740338832dsc-6247-.jpg)




















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany