Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności1 września 202018:04

Od piątku zmiana organizacji ruchu przy Mechaniku

Od piątku zmiana organizacji ruchu przy Mechaniku  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Uwaga kierowcy! W piątek, 4 września, zmieni się organizacja ruchu na budowanym rondzie na skrzyżowaniu Bosackiej i Armii Krajowej.

Jak informuje wykonawca budowy ronda przy Mechaniku, firma DROG-BUD Sp. z o.o., w piątek 4 września planowane jest wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Bosackiej i Zamkowej w Raciborzu. - Zmiana organizacji ruchu może nastąpić w ciągu dnia dopiero w godzinach południowych/popołudniowych - zastrzega Drogbud.

W związku z koniecznością budowy drugiej części ronda ruch zostanie poprowadzony dwukierunkowo po nowej części ronda wciąż bez możliwości skrętu w ul. Bosacką, natomiast na ul. Zamkowej zostanie przywrócony dotychczasowy ruch jednokierunkowy.

Planowany okres obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu od 4.09. do 30.10.2020 r.

Przypominamy budowa ronda turbinowego koło Mechanika i przebudowa Drogi Wojewódzkiej 935 do Rzuchowa to zadania realizowane przez Zarząd Dróg Wojewódzkich. Łączny koszt przebudowy wyniesie ponad 103 mln zł.

Autor: UM, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 marca 202611:57

25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W środę, 25 marca od wczesnych godzin porannych Urban Lab w Raciborzu wypełnił się mieszkańcami gotowymi nieść pomoc innym. Wszystko za sprawą wspólnej inicjatywy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Lasów Państwowych, która połączyła ideę ratowania życia z troską o środowisko naturalne.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.