Aktualności4 sierpnia 202013:30
Powiat aplikuje o kolejne pieniądze na drogi

0
Reklama
Powiat:
Starostwo liczy, że zdobędzie finansowanie z nowego rozdania Funduszu Dróg Samorządowych.
Powiat składa wnioski do Funduszu Dróg Samorządowych na realizację kolejnych zadań drogowych:
1) Gmina Kornowac – ul. Główna w Kobyli. Wartość zadania 3 532 000 zł,
2) Gmina Krzanowice:
– odcinek ul. Długiej w Krzanowicach (pomiędzy ul. Samborowicka i Srebrna Góra),
– odcinek ul. Trulleya w Pietraszynie (od wjazdu do miejscowości do ul. Wesołej). Szacunkowy koszt zadania wynosi 3 000 000 zł.
Realizacja zadań zaplanowanych na 2021 r. będzie współfinansowana przy udziale pozyskanych środków zewnętrznych, powiatu oraz gmin na terenie których znajdują się wspomniane inwestycje.

![Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785857544img-9701-.jpg)



![Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)














![Pirackie fire-show na wodzie. Jedyne takie przedstawienie w powiecie [ZAPOWIEDŹ] Pirackie fire-show na wodzie. Jedyne takie przedstawienie w powiecie [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785958220piratnonsimon-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz