Zarzuty dla 42-latka. Posłużył się cudzą kartą

Raciborscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który używając przywłaszczonej karty bankomatowej dopuścił się przestępstwa kradzieży z włamaniem. Podejrzanemu teraz grozi nawet 10 lat pobytu w więzieniu.
Pokrzywdzona, tuż po tym, jak zorientowała się, że zgubiła swoją kartę bankomatową, natychmiast zastrzegła ją w banku. Niestety, było już za późno. Ktoś zdążył uszczuplić jej konto o ponad 150 zł. Wszystkie popełnione na jej szkodę występki dotyczyły bezprawnego posłużenia się w sklepach jej kartą.
Raciborscy kryminalni, znając adresy punktów handlowych i czas dokonania transakcji, trafnie wytypowali osobę związaną z przestępstwem. Do zatrzymania 42-letniego podejrzanego doszło 13 lipca na terenie Raciborza. Mężczyzna od śledczych łącznie usłyszał 11 zarzutów w tym kradzieży z włamaniem i przywłaszczenia dokumentów.
Przypominamy, że za kradzież w włamaniem kodeks karny przewiduje nawet do 10 lat więzienia.






![Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] Deszcz nie przestraszył fanów motoryzacji. Zlot w Sławikowie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783859092dsc-5650-.jpg)



![Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] Huczny powrót hrabiny. Tłumy na Fanny Days w Krowiarkach [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783963748zrzut-ekranu-2026-07-13-o-19-28-36-.png)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz