Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 czerwca 202009:33

Prezydent Raciborza poparł oficjalnie Andrzeja Dudę

Prezydent Raciborza poparł oficjalnie Andrzeja Dudę  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Dariusz Polowy wspólnie z prezydentami Chełma, Łomży, Otwocka, Stalowej Woli i Tomaszowa Mazowieckiego udzielił wczoraj oficjalnego poparcia Andrzejowi Dudzie.

Konferencja zorganizowana przez posła PiS Jarosława Fogla i prezydenta Chełma Jakuba Banaszka była relacjonowana przez główne wydanie Wiadomości. - Gwarantem tego, że u nas będzie się działo dobrze jest zgoda, współpraca wszystkich elementów systemu państwowego, czyli wybór Andrzeja Dudy - oświadczył przed kamerami D. Polowy. Dodał, że już krótko po objęciu przez niego urzędu prezydenta Raciborza do naszego miasta przyjechał prezydent Andrzej Duda, rozpoczęto budowę wschodniej obwodnicy, a od tamtego czasu zakończono budowę zbiornika Raciborza. - Dzieje się to dzięki dobrej współpracy, determinacji ludzi Zjednoczonej Prawicy i wsparcia, jakie otrzymujemy od prezydenta Dudy - zaznaczył. W obu przypadkach proces inwestycyjny rozpoczął się - przyppomnijmy - w poprzednich kadencjach. - Ludzie z prowincji oczekują tego samego, co ludzie z wielkich aglomeracji i mają takie same ambicje. W tym celu konieczna jest dobra współpraca między samorządami a władzami centralnymi - dodał prezydent Raciborza poparty w wyborach 2018 r. przez Zjednoczoną Prawicę, dziś polityk Porozumienia Jarosława Gowina.

Relacja we Wiadomościach TVP ustaw czas 1:44

Czytaj także Prezydent RP Andrzej Duda w Raciborzu. Było o Odrze, polskim ruchu narodowym i smogu

Autor: opr. waw, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie17 lipca 202522:30

Zielony szpital przyszłości już działa w Raciborzu. To energetyczna rewolucja w służbie zdrowia

Zielony szpital przyszłości już działa w Raciborzu. To energetyczna rewolucja w służbie zdrowia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

- Szpital Rejonowy im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu przeszedł spektakularną metamorfozę. Dzięki zakończonej właśnie kompleksowej modernizacji energetycznej stał się jednym z najbardziej zaawansowanych i samowystarczalnych obiektów medycznych w Polsce. Inwestycja warta ponad 37 milionów złotych to nie tylko nowoczesność i ekologia, ale również realne oszczędności sięgające nawet 200 tysięcy złotych miesięcznie.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.07.2025
18 lipca 202510:12

Nasz Racibórz 13.07.2025

Nasz Racibórz 11.07.2025
10 lipca 202521:57

Nasz Racibórz 11.07.2025

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.