Weekend Food Trucków wkrótce na Zamku Piastowskim

W dniach 20-21 czerwca w godzinach od 12.00 do 22.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się Weekend Food Trucków, organizowany przez FT Event. Do dawnej siedziby Piastów zawita wiele food trucków z całej Polski. Będzie to idealna okazja do spróbowania nowych smaków z całego świata.
Organizatorzy podkreślają, że w tej edycji najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego zapewniają rękawiczki oraz płyny do dezynfekcji, a także bezpieczne strefy i dezynfekcje stolików po każdym gościu. Dodatkowo co 15 minut odbędzie się dezynfekcja powierzchni płaskich. Już dziś możemy zdradzić, że najlepsze dania serwować będą m. in.: EAT ON THE STREET, BRACIA B, ANUSZKA, TEXAS RANGER, ZŁOTE PALUCHY CHURROS, JUMMIE JUMMIE, BELLE BELGE, FRUITRUCK oraz Coffe Bar.
![Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] Nocna akcja policji w rejonie zbiornika Raciborza. Desperacka ucieczka 33-latka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176319159755-905283-.jpg)
![Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] Na rynku rozpoczęło się sadzenie drzew [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763202752img-0271-.jpg)

![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)





![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)









































Komentarze (0)
Dodaj komentarz