BIObazar wraca do tradycyjnej formy

- Miło mi poinformować, że w sobotę 6 czerwca spotkamy się ponownie w tradycyjnej formie zakupów na Końcu Świata! - informują organizatorzy. "Prawdziwy" BIObazar zostanie jednak wzbogacony o formułę e-zamówień.
Dzięki ostatnim doświadczeniom, "prawdziwy" BIObazar zostanie jednak wzbogacony o formułę e-zamówień, dzięki czemu każdy z kupujących będzie mógł zarezerwować sobie ulubione towary bezpośrednio u wystawców i odebrać je w spersonalizowanej paczce na stoisku. Dzięki wcześniejszym zamówieniom zyskujecie pewność, że w sobotę na pewno nie zabraknie waszych ulubionych produktów na stoisku. Dodatkową oszczędnością jest czas poświęcony na zakupy. Widzimy się tradycyjnie w godzinach 10.00 - 13.00. Pamiętajcie, że podczas zakupów BIObazarowych obowiązują nas takie same zasady jak w sklepach (osłona twarzy i nosa).
W czerwcu na stoiskach znajdziecie [LISTA]:
- krowie sery i nabiał produkcji Bogusi Szpak z "Zielonego Wzgórza", a także jej domowy makaron i chleb na zakwasie!
- pierogi Magdy (tradycyjne i orkiszowe)
- miód wielokwiatowy z pasieki Łukasza Kuschnika
- wędliny produkowane ze sprawdzonego mięsa z dodatkiem tylko i wyłącznie naturalnych przypraw, wędzone metodą naturalną - z wędliniarni "Wędzonka" / Patryk Obracaj
- oleje, musztardy, ocet jabłkowy i prawdziwe masło klarowane SOSTA
- kozie sery i inne przetwory z "Zagrody na Pograniczu" Joachima Marczińskiego
- wyroby garmażeryjne z NATUQUCHNI
- warzywa i jajka z ekogospodarstwa Jolanty Wyglendy
- masełko ziołowe i zakwas buraczany Anny Glorii
- naturalne soki wyciskane ze świeżych owoców z firmy „Smaki Sadu i Ogrodu”
- pasty do chleba Grażyny Tabor i Magdy Kwiatkowskiej
- miód z mniszka lekarskiego (AD 2020) Dawida Wacławczyka
- wina z Winnicy Smuga (NOWOŚĆ!)
UWAGA: nie wszyscy wystawcy zdecydowali się na formę e-zamówień. Część wystawców spotkacie tylko na żywo! W pierwszym poście wydarzenia znajdziecie listę zakupów (wraz z numerami telefonów producentów), które można zamówić - tym razem już BEZPOŚREDNIO U WYSTAWCÓW (sms-em lub telefonicznie). Pamiętajcie by zrobić to z wyprzedzeniem. Znaczna część produktów powstaje na zamówienie i wymaga czasu na wcześniejsze przygotowanie. Dotyczy to przede wszystkim wędlin, garmażerki, nabiału i białych serów!
- Zachęcamy do zakupów - pamiętajcie, że dzięki naturalnym, pozbawionych chemii produktom zwiększamy swoją odporność, jednocześnie zapobiegając wielu chorobom oraz wspieramy lokalnych producentów - informuje Anna Wacławczyk.





![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)



![Święty Marcin gościł u świętego Mikołaja na Starej Wsi [FOTO] Święty Marcin gościł u świętego Mikołaja na Starej Wsi [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762937587bez-nazwy-89-.jpg)
![Jesień pełna wydarzeń w Stacji Kultura w Pietrowicach Wielkich [ZAPOWIEDZI] Jesień pełna wydarzeń w Stacji Kultura w Pietrowicach Wielkich [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762950165obraz-1-.jpg)





![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)
![Mażoretki Zara 11 XI na Stadionie Śląskim [FOTO i WIDEO] Mażoretki Zara 11 XI na Stadionie Śląskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762951051zdjecie-whatsapp-2025-11-11-o-13-22-30-9b58ad01-.jpg)



![Jestem OK - taki, jaki jestem – spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece [ZAPOWIEDŹ] Jestem OK - taki, jaki jestem – spotkanie z Anitą Kiderys w bibliotece [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762949817anita-kiderys-baner-.png)





























Komentarze (0)
Dodaj komentarz