OPS musi otwierać kasę. Petenci nie chcą przelewów

W czasie środowej sesji Rady Miasta dyrektor OPS Halina Sacha zwróciła uwagę na to, że nie udało się przekonać wszystkich beneficjentów ośrodka do korzystania z przelewów bankowych.
- W związku z tym konieczne jest otwarcie kasy raz w miesiącu. Pracownik kasy jest oczywiście dobrze zabezpieczony. Ma fartuch, rękawiczki i przyłbicę. Mamy także maty dezynfekcyjne, a klient zobowiązany jest do dezynfekcji rąk i założenia maseczki. Dopiero wtedy może wejść do kasy. W odpowiednie środki byliśmy zabezpieczeniu już w marcu, po pojawieniu się pierwszych przypadków we Włoszech – zreferowała stopień przygotowań jednostki dyrektor Sacha. Dlaczego niektórzy petenci OPS nie chcą korzytać z przelewów, pobierając 500+ gotówką? Jak słyszymy, boją się komorników, mimo że świadczenie to jest wyjęte spod ich egzekucji.






















![Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] Nocny przejazd po rudzkich lasach i koncert w starej lokomotywowni [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256264gemini-generated-image-3z158z3z158z3z15-3-.jpg)





















![Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] Rodzinny festyn zamiast turnieju. Kuźnia Raciborska postawiła na wspólną zabawę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783256306photo-33-z-34-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz