Kolejna osoba wypisana ze szpitala w Raciborzu

Po dwójce rybniczan, wczoraj, 31 marca, szpital zakaźny opuściła mieszkanka Bielska-Białej.
Kobieta była leczona cztery tygodnie, najpierw w szpitalu zakaźnym w Chorzowie, następnie w Raciborzu. - To się dzieje tu i teraz. Ja też myślałam, że mnie to nie dotyczy. Dlatego błagam, jeśli mogę was prosić, ZOSTAŃCIE W DOMACH. NIE WYCHODŹCIE - pisała w połowie marca na swoim facebook.com. Czuje się dobrze, ale jest osłabiona. Dalsze leczenie odbywać się będzie w izolacji w domu. Bardzo dobrze ocenia poziom opieki w Raciborzu.
W województwie śląskim hospitalizowane są obecnie 162 osoby, 12 363 poddanych jest kwarantannie, 7 737 nadzorowi.
![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)










![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)







































Komentarze (0)
Dodaj komentarz