Trzech nieletnich włamało się do samochodów

Kuźniańscy policjanci ustalili i zatrzymali trzech nieletnich złodziei. Doszło do tego w miniony piątek.
W piątkowy poranek 27 marca policjanci z Kuźni Raciborskiej otrzymali informację, że na terenie Rud, w rejonie ulic Mickiewicza i Rogera, doszło do usiłowania kradzieży i kradzieży z włamaniem do dwóch fiatów seicento. W wyniku przestępstw zgłaszający ponieśli straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Do włamań miało dojść w godzinach nocnych z 26/27 marca.
W wyniku podjętych działań już po kilku godzinach kuźniańskim mundurowym udało się trafnie wytypować i zatrzymać na terenie Rud trzech nieletnich. Zatrzymani to dwaj 17-latkowie i 15-latek. Dwóch 17-latków usłyszało już od śledczych zarzuty. Teraz grozi im nawet 10 lat pobytu w więzieniu. O dalszym losie 15-latka zadecyduje sąd rodzinny.













![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)

![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)
![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)




































Komentarze (0)
Dodaj komentarz