Raport w sprawie nowych zakażeń COViD-19

- Mamy 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusen, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych - informuje resort zdrowia.
- Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem to 927/12 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy w raporcie.
Liczba zarażonych wirusem SARS-CoV-2 w województwie śląskim wzrosła do 96. Dziewięć najnowszych przypadków dotyczy: Bytomia, Gliwic i powiatu gliwickiego, Tychów, Chorzowa, powiatu cieszyńskiego, myszkowskiego i zawierciańskiego. Źródłem zakażenia była m.in. osoba powracająca z Francji a także współpracownik w miejscu zatrudnienia.
W szpitalu w Raciborzu na godz. 11.00 25 marca liczba hospitalizowanych z COViD-19 to 17 osób, dwie w cięższym stanie, w tym jedna z innymi chorobami. 10 osób czeka na wynik testu.
![Narodowe Święto Niepodległości w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Narodowe Święto Niepodległości w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762863913dsc-9688-.jpg)




![Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] Unia Racibórz pokonała Czarnych Gorzyce. Przy Srebrnej polała się krew! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762875306dsc01290-.jpg)
![Dwaj Czesi pod wpływem narkotyków uciekali kradzionym busem [KOMUNIKAT POLICJI] Dwaj Czesi pod wpływem narkotyków uciekali kradzionym busem [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176276694055-906497-.jpg)
![Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] Gwiazdy motoryzacji minionych dekad na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762876024dsc-3812-.jpg)




![Koncert pieśni patriotycznych na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] Koncert pieśni patriotycznych na raciborskim rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762886709dsc-4136-.jpg)

![Narodowe Święto Niepodległości. Refleksja nad 11 listopada 1918 roku [OPINIA] Narodowe Święto Niepodległości. Refleksja nad 11 listopada 1918 roku [OPINIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_16671456391665686006_dsc8569--.jpg)


![Dragons Pszów pokonali Orły OSiR-u Racibórz. Hokej wrócił na Piastor [FOTO] Dragons Pszów pokonali Orły OSiR-u Racibórz. Hokej wrócił na Piastor [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762813757dsc-3256-.jpg)

![Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] Święto Niepodległości na sportowo [WYNIKI I TABELE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17629014151762878491gre01590-.jpg)


![Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali swe umiejętności [FOTO i WIDEO] Młodzi hokeiści JKH GKS Jastrzębie zaprezentowali swe umiejętności [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762790569gre01558-.jpg)



![Remisowa batalia w Nędzy. Sześć bramek i kontrowersje na finiszu [FOTO] Remisowa batalia w Nędzy. Sześć bramek i kontrowersje na finiszu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762894113photo-82-of-184-.jpg)

















![Święty Marcin gościł u świętego Mikołaja na Starej Wsi [FOTO] Święty Marcin gościł u świętego Mikołaja na Starej Wsi [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762937587bez-nazwy-89-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz