COViD-19. Sześć nowych zachorowań na Śląsku

Informacją o sześciu nowych przypadkach COViD-19 w województwie śląskim rozpoczęły się poranne raporty Ministerstwa Zdrowia. Tylko jedną osobę hospitalizowano.
Zakażenie koronawirusem potwierdzono u czterech kobiet i dwóch mężczyzn. Jednak tylko jedna osoba została na oddziale zakaźnym, pozostałe skierowano do izolacji domowej. Zachorowania dotyczą Chorzowa i Bytomia. Jedna z kobiet zakaziła się prawdopodobnie w Kenii. Pozostałe poprzez kontakt w swoim środowisku. Łącznie w Polsce odnotowano 305 zachorowań, w Śląskiem 36. Wciąż nie ma wyników badań uczestników, 9 marca, spotkania w raciborskim ratuszu, w którym uczestniczył zakażony koronawirusem minister Michał Woś.

![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)


![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)






















![A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776717470photo-49-z-50-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany