Aktualności18 marca 202009:35
Dzienny oddział chemioterapii rusza przy Sienkiewicza

0
Reklama
Racibórz:
Pacjenci onkologiczni raciborskiego szpitala nie pozostaną bez opieki! Dzienny oddział funkcjonujący dotąd przy ul. Gamowskiej startuje przy ulicy Sienkiewicza.
Jak się okazuje, kolejny raz pomocny okazał się budynek starego krwiodawstwa. - Mamy wszelkie zgody i uzgodnienia, zarówno od Sanepidu jak i Narodowego Funduszu Zdrowia. Przeniesiono łóżka. Zaczynamy wlewy - powiedział nam dyrektor lecznicy Ryszard Rudnik. Chemioterapia, poza nocną i świąteczną pomocą, to kolejny odcinek działalności szpitala, który udało się zachować w obiektach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.

![Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Strażacy powiatu raciborskiego świętowali na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779971745dsc-3453-.jpg)


![Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] Dzień Dziecka na Długiej przyciągnął tłumy. Deptak zamienił się w wielki plac zabaw [FOTO, LIVE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779992078img-1823-.jpg)











![Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Dzieci dla rodziców na scenie Raciborskiego Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779964784dsc-8648-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany