Aktualności17 lutego 202011:59
Dzwony na mieście pełne. Empol tłumaczy się awarią pojazdu!

1
Reklama
Powiat:
- W związku z awarią samochodu opróżniającego tzw. dzwony na odpady segregowane, informujemy o opóźnieniu w odbiorze tych frakcji nieczystości z terenu miasta Racibórz - podał w komunikacie Urząd Miasta.
- Według informacji od firmy Empol – obsługującej gospodarkę odpadami komunalnymi w Raciborzu, już jutro rano na ulice miasta ma wyjechać pojazd zastępczy. W dniu dzisiejszym firma zapewni doraźne uprzątnięcie rejonu dzwonów z kartonów. Powyższa informacja to efekt rozmów, jakie przeprowadziły władze miasta ze spółką Empol. Ustalono, że w przypadku awarii pojazdów i innych zdarzeń losowych, przed które może nastąpić opóźnienie w odbiorze odpadów, firma poprzez urząd poinformuje o tej sytuacji mieszkańców Raciborza - czytamy dalej.



















![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)





















![Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775160715dsc-6260-.jpg)








Komentarze (1)
Dodaj komentarz