Młodzi Panowie promują Raciborskie

Rybnicki Kabaret Młodych Panów poinformował, że Piwo Raciborskie zostało oficjalnym partnerem spektaklu teatralnego pt. Lany Poniedziałek, albo Góro Tsy.
- Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy, swojski humor, swojska jazda bez trzymanki!!! - tak KMP reklamuje swój nowy program. Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak: - To przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim”, jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.
To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać.





![Majowy Koncert Muzyki Sakralnej w Raciborzu-Brzeziu [FOTO i WIDEO] Majowy Koncert Muzyki Sakralnej w Raciborzu-Brzeziu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779046041dsc-4923-.jpg)









![Wielkie święto lokalnego sportu. 90‑lecie LKS Gamów [ZAPOWIEDŹ] Wielkie święto lokalnego sportu. 90‑lecie LKS Gamów [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17790511541000031323-.jpg)


































Komentarze (0)
Dodaj komentarz