Aktualności10 listopada 201918:30
Obchody dnia świętego Marcina w Samborowicach

0
Reklama
Pietrowice Wielkie:
Wzorem poprzednich lat Samborowicki Teatr Młodych zaprosił na wspólną Drogę św. Marcina. Po uroczystych nieszporach w kościele pw. Świętej Rodziny wszyscy zgromadzeni wyruszyli wraz z aktorami w "Drogę św. Marcina". To kolejne przedstawienie uliczne oparte na dziejach życia i przykładzie św. Marcina z Tours wpisuje się już od wielu lat w obchody "Święta ku czci św. Marcina", które w Samborowicach jest czasem spotkania w ciepłej i rodzinnej atmosferze wszystkich mieszkańców, ale i gości.
UdostępnijKomentuj (0)

























































































































![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)







![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)






![Powiatowa Gala Operetkowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Powiatowa Gala Operetkowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769424937koncert-noworoczny-129-25-01-2026-r-.jpg)






![Czyste Powietrze – z myślą o mieszkańcach województwa śląskiego [WIDEO] Czyste Powietrze – z myślą o mieszkańcach województwa śląskiego [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769439647wfosigwkatowice-6418-duz-y-.jpeg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany