Nowe mieszkania 400 metrów od rynku

Rozpoczynają się prace w kamienicy przy ulicy Basztowej 6. W pobliżu rynku powstanie siedemnaście mieszkań. W celu zapoznania się z szczegółami oferty, zaprosiliśmy do redakcji pośrednika odpowiedzialnego za sprzedaż lokali, pana Arkadiusza Jezuska z firmy Grupa Fibra sp. z o.o.
Katarzyna Zdrojewska: Czy może Pan powiedzieć w kilku zdaniach o nowej inwestycji w centrum miasta?
Arkadiusz Jezusek: Oczywiście. Moje doświadczenie w sprzedaży mieszkań na terenie Raciborza pokazuje, że obecnie mamy do czynienia z wielkim niedoborem lokali na sprzedaż co powoduje ogromny popyt i znaczny wzrost cen. Biorąc pod uwagę te czynniki, powstająca inwestycja, o której mowa, będzie bardzo atrakcyjną ofertą, która może szybko zniknąć z rynku.
Cieszę się, że grupa prywatnych inwestorów zdecydowała się kupić kamienice przy ulicy Basztowej 6, w której obecnie powstaje siedemnaście lokali mieszkalnych dlatego, że w centrum miasta taka inwestycja jest bardzo potrzebna.
KZ: Jakie będą powierzchnie lokali i standardy ich wykończenia?
AJ: Inwestorzy postawili głównie na mieszkania dwupokojowe, których jest aż jedenaście, następnie w ofercie sprzedaży jest również pięć kawalerek i jedno mieszkanie trzypokojowe. Lokale sprzedawane będą w stanie deweloperskim a ich powierzchnie będą mieściły się w przedziale od 25 m2 do 47 m2.
KZ: Jaka jest cena mieszkań?
AJ: Cena większości mieszkań to 3800 złotych za metr kwadratowy za wyjątkiem dwóch lokali na parterze budynku dla których udało się wygospodarować prywatny ogród z bezpośrednim wejściem do mieszkania. Cena tych dwóch lokali sięga 4000 złotych za metr kwadratowy.
KZ: Kiedy będzie możliwe wprowadzenie się do mieszkania?
AJ: Zakończenie prac remontowych planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku, wówczas klienci będą mogli przystąpić do ostatecznej umowy sprzedaży u notariusza i finalnie otrzymać klucze do ich mieszkań.
KZ: Od kiedy będzie możliwa rezerwacja lokali?
AJ: Oficjalna sprzedaż już ruszyła. Oferty poszczególnych mieszkań z konkretnymi danymi można znaleźć w internecie na popularnych portalach służących do oferowania nieruchomości jak i na naszej stronie firmowej www.fibranieruchomosci.pl. Rezerwację lokalu można dokonać poprzez podpisanie umowy rezerwacyjnej z pośrednikiem.
http://www.fibranieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-135000zl-35m2-raciborz-centrum-o881582
https://www.otodom.pl/oferta/kawalerki-pod-inwestycje-i-nie-tylko-ID4318h.html
KZ: Dziękuję za rozmowę.
Specjalista ds. nieruchomości
Jezusek Arkadiusz
Grupa Fibra Sp. z o.o.
tel. kontaktowy 881431800
[email protected]
www.fibranieruchomosci.pl












![Drzewa wracają na raciborski rynek [FOTO] Drzewa wracają na raciborski rynek [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17634701801763461732img-20251118-101228-.jpg)

![Rodzice dzieci z Przedszkola nr 15 kategorycznie sprzeciwiają się łączeniu z SP 15 [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Przedszkola nr 15 kategorycznie sprzeciwiają się łączeniu z SP 15 [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763402144469428709-122125863260505640-2384095428740047716-n-2-.jpg)








![Cztery niedzielne interwencje strażaków [RAPORT 998] Cztery niedzielne interwencje strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763370901zdjecie-whatsapp-2025-11-16-o-15-15-04-e80997fa-.jpg)










![Turniejowe zmagania w hali przy Łąkowej. Unia Turza Śląska najlepsza [FOTO] Turniejowe zmagania w hali przy Łąkowej. Unia Turza Śląska najlepsza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763371803photo-53-of-466-.jpg)





![Z Orlika na Stadion. Historyczny sukces dziewcząt z ZSP Pogrzebień [FOTO] Z Orlika na Stadion. Historyczny sukces dziewcząt z ZSP Pogrzebień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763462732img-20251114-wa0143-.jpg)





















Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.