Aktualności15 września 201909:04
Na Solnej mężczyzna wyskoczył z okna

0
Reklama
Powiat:
Do dramatycznego zdarzenia doszło 13 września około godz. 23.50. Na miejscu interweniowała policja.
Jak informuje nas rzecznik raciborskiej policji, kom. Mirosław Szymański, 23-latek wyskoczył z okna klatki schodowej na pierwszym piętrze. Trafił do szpitala. Ma uraz podstawy czaszki. Powodem jego kroku miały być nieporozumienia rodzinne. Policja nie udziela więcej informacji w tej sprawie.
(red.)

![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)


















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)






























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.