Mocny debiut Eko-Okien w rankingu Wprost

Spółka zadebiutowała w rankingu „200 Największych Polskich Firm” magazynu Wprost. Jak tłumaczą organizatorzy, tegoroczna lista największych firm tygodnika Wprost to lista rekordów.
Oprócz tego, że zadebiutowało na niej najwięcej nowych spółek to wszystkie z nich odnotowały najlepsze wyniki finansowe w historii zestawienia. W tym roku w rankingu uwzględniono również spółkę Eko-Okna. Debiut z pewnością można zaliczyć do udanych, gdyż firma zajęła wysokie, bo 115. miejsce. To kolejny ranking, w którym Eko-Okna znajdują się wśród tych największych. Firma ma swoje stałe miejsce w rankingu Rzeczpospolitej, a w ubiegłym roku została okrzyknięta największym producentem okien PVC w Polsce.
To nie koniec, gdyż potencjał gospodarczy spółki rośnie z dnia na dzień. Wszystko dzięki skrupulatnie realizowanym planom inwestycyjnym, elastycznej ofercie dostosowanej do specyfiki poszczególnych rynków zbytu, własnej flocie samochodów ciężarowych oraz ciągłej rozbudowie sieci sprzedaży – zarówno w kraju jak i za granicą. Wszystko to sprawiło, że w 2018 roku odnotowała 38 % wzrost sprzedaży w porównaniu do roku 2017.













![Rekordowa edycja Targów Wędkarskich Babiczok Fishing 2026 w Nędzy [FOTO i WIDEO] Rekordowa edycja Targów Wędkarskich Babiczok Fishing 2026 w Nędzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772482795img-20260222-wa0140-2-.jpg)












![Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772523115644693854-1378266854345842-6137042360121034897-n-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany