Ogłoszono postępowanie na dokumentację termomodernizacji Muzeum w Raciborzu

Rozpoczęto postępowanie dotyczące opracowania dokumentacji projektowej dla zadania związanego z poprawą efektywności energetycznej budynku ekspozycyjnego Muzeum w Raciborzu przy ul. Chopina 12. Oferty można składać do 19 marca.
Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla inwestycji pod nazwą „Zwiększenie efektywności energetycznej poprzez termomodernizację budynku ekspozycyjnego Muzeum w Raciborzu”. Zakres prac przewiduje m.in. wykonanie projektu budowlanego zgodnego z obowiązującymi przepisami, sporządzenie mapy do celów projektowych oraz opracowanie projektów wykonawczych dla wszystkich branż.
Dokumentacja ma obejmować także projekt dostosowania obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych zgodnie z posiadaną przez inwestora ekspertyzą techniczną, a także projekt windy obsługującej poziomy od -1 do +2. W ramach zadania wykonane zostaną również przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie, zbiorcze zestawienie kosztów oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
Wykonawca będzie zobowiązany także do uzyskania wymaganych decyzji administracyjnych, w tym pozwolenia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, pozwolenia na budowę oraz nowych warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej. Termin składania ofert wyznaczono na 19 marca.

























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany