Anna Wyszkoni na Walentynki w WCK

Koncert „Wszystkiego Najlepszego” to kontynuacja uwielbianej przez fanów trasy „Z cegieł i łez”. Tym razem Anna Wyszkoni przygotowała nową oprawę i zmieniony repertuar, w którym nie zabraknie zarówno najnowszych singli, jak i największych przebojów, które wszyscy kochają. Zapraszamy na to magiczne wydarzenie do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Artystka pojawi się na wodzisławskiej scenie w Walentynki, 14 lutego o 19:00. Bilety polecają się na prezent dla drugiej połówki.
„Wszystkiego najlepszego” to słowa, które wypowiadamy niemal codziennie, życząc komuś dobrego dnia czy składając serdeczne życzenia. Te proste, ale pełne ciepła słowa stały się inspiracją dla nowej trasy koncertowej Anny Wyszkoni, nazwanej właśnie „Wszystkiego Najlepszego”.
Podczas koncertu ze sceny wybrzmią znane hity wokalistki i najnowsze single. Anna Wyszkoni, znana z niezwykłej charyzmy scenicznej i wrażliwości zadba o to, aby każdy koncert był wyjątkowym przeżyciem. - Wystarczy przyjść odpowiednio wcześniej i mieċ przy sobie dobry nastrój. O wszystko, co najlepsze, zadbam ja i mój najlepszy zespół. To będzie najlepsza jesień i zima… bądźcie ze mną. Wszystkiego najlepszego. - mówi Anna Wyszkoni.
Koncert odbędzie się 14 lutego 2025 o godzinie 19:00. Bilety w cenie 139-169 zł są dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet oraz w kasie WCK. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.



![Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770805928img-20260211-wa0016-.jpg)
![Ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu Rudzkiej i Ciechowickiej [FOTO] Ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu Rudzkiej i Ciechowickiej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770661610img-4990-.jpg)

![Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770808091img-20260211-wa0033-.jpg)



![Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770738918dsc-0585-.jpg)







![Muzyczny debiut sali tronowej: Pierwszy taki recital w sercu Zamku Piastowskiego [ZAPOWIEDŹ] Muzyczny debiut sali tronowej: Pierwszy taki recital w sercu Zamku Piastowskiego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770676212541465935-780577317779031-7333882607035769683-n-.jpg)



























![Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770760438zrzut-ekranu-2026-02-10-o-22-33-52-.png)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany