Aktualności20 lutego 201509:22
Rynek przyjazny dla wysokich obcasów. Powstaje chodnik dla pań

0
Reklama
Racibórz: Z części Rynku znika już kostka brukowa, a pojawi się chodnik z płyt. Wszystko po to, by ułatwić paniom przejście przez centralny plac w mieście i uchronić przez zniszczeniem obuwia, czyli złamaniem obcasów. Z dogodności skorzystają także osoby na wózkach inwalidzkich. Przebudowa zakończy się przed sezonem wiosenno-letnim, kiedy to na Rynku pojawią się znów ogródki. Prace finansuje miasto w ramach środków na remonty bieżące dróg i chodników. Wykonuje je konsorcjum PRD-ZRB Trawiński. Koszt oszacowano na około 100 tys. zł.







![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)











































![Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] Potańcówka pod Kasztanem w sobotę 18 lipca w Ogrodzie Strzechy [Zaproszenie] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784353972potancowka-pod-kasztanem-ilustracja-jpg-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany