Aktualności1 kwietnia 201015:26
Wyprzedzał na skrzyżowaniu w Kornowacu

0
Reklama
Przed 11.00 w Kornowacu przy ul. Raciborskiej doszło do groźnie wglądającej kolizji. Jadący mercedesem sprinterem wyprzedzając na skrzyżowaniu uderzył w skręcającą w lewo hondę accord. 50-letni kierowca hondy i jego 49-letnia pasażerka trafili do szpitala w Rydułtowach. Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu.
29-letni rybniczanin, kierujący mercedesem sprinterem spowodował kolizję ze skręcającą w lewo na skrzyżowaniu w Kornowacu, hondą accord z Rydułtów. Kierowca hondy wraz z pasażerką trafili do szpitala w Rydułtowach. Tam pozostali na obserwacji, mieli podwyższone ciśnienie. Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Badanie alkosensorem wykazało 0,3 promila. Zabrano mu prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.
(k)



![Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722248856img-20240729-101356-.jpg)








![Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768476573img-3490-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany