LKS Dąb Brzeźnica nagrodzony

W środę w obiekcie sportowym LKS-u "Dąb" Brzeźnica Starosta Raciborski Adam Hajduk nagrodzi zawodników, trenera oraz prezesa klubu za wysokie osiągnięcia sportowe oraz reprezentowanie naszego powiatu na arenie krajowej i międzynarodowej. Oprócz pamiątkowych dyplomów wręczone zostaną także nagrody finansowe lub rzeczowe.
Nagrody finansowe otrzymają:
- Hubert Skornia - prezes klubu,
- Krzysztof Ołenczyn - trener,
oraz zawodnicy:
- Sara Jezierzańska,
- Justyna Ratyńska,
- Sebastian Jezierzański,
- Paweł Drzeżdzon,
- Mateusz Pukas,
- Nataniel Ostrowski,
- Patryk Żelechowski,
- Mateusz Kampik.
Nagrody rzeczowe za wysokie osiągnięcia sportowe w kategorii młodzików otrzymają natomiast: Aleksandra Chluba, Joanna Wiśniewska, Patryk Ołenczyn, Patryk Gołuchowski i Michał Kampik.



















![Nocny kurs klajbanką: czarna uczta i śląskie nuty w rytmie jazzu i soulu [ZAPROSZENIE DO RUD] Nocny kurs klajbanką: czarna uczta i śląskie nuty w rytmie jazzu i soulu [ZAPROSZENIE DO RUD] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783117537rudy-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany