Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 kwietnia 202520:02

Kwiecień pełen sukcesów dla Mażoretek Rewers z Raciborza

Kwiecień pełen sukcesów dla Mażoretek Rewers z Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Kwiecień 2025 roku zapisze się w historii Mażoretek Rewers Racibórz jako czas pełen emocji, wspaniałych występów i licznych sukcesów. Nasze zawodniczki nie tylko godnie reprezentowały klub na ogólnopolskich turniejach, ale również sięgały po wysokie lokaty w mistrzostwach.

12 kwietnia nasze dziewczyny wzięły udział w V Ogólnopolskim Turnieju Sportu Mażoretkowego "Scarlet" w Knurowie, skąd wróciły z imponującymi osiągnięciami:

- III miejsce w kategorii duo flaga seniorki – Marta i Wiktoria,
- III miejsce w solo buława juniorki/seniorki – Wiktoria,
- IV miejsce w solo buława juniorki/seniorki – Marta,
- IV miejsce w solo 2x baton seniorki – Wiktoria,
- V miejsce w solo 2x baton juniorki – Marta,
- VIII miejsce w solo flaga seniorki – Wiktoria.

25 kwietnia nasza solistka Wiktoria reprezentowała nas na Mistrzostwach Polski Mażoretek ZSM w Rudniku, gdzie w konkurencji solo z buławą wywalczyła V miejsce. 

Po udanym występie nasza ekipa niemal od razu ruszyła w dalszą drogę – tym razem do Chełmna, by wziąć udział w kolejnych mistrzostwach.

Weekend 26-27 kwietnia spędziliśmy na Mistrzostwach Polski Mażoretek WAMT w Chełmnie. Ten wyjazd okazał się prawdziwym triumfem:

- Mistrz Polski w kategorii duo flaga seniorki – Marta i Wiktoria,
- I Wicemistrz Polski w solo buława juniorki – Marta,
- I Wicemistrz Polski w solo 2x baton seniorki – Wiktoria,
- II Wicemistrz Polski w solo 2x baton juniorki – Marta,
- II Wicemistrz Polski w solo buława seniorki – Wiktoria,
- 5. miejsce w solo flaga seniorki – Wiktoria.

Atmosfera każdych zawodów była niesamowita, a emocje – nie do opisania. Dziękujemy organizatorom za perfekcyjnie przygotowane wydarzenia i gratulujemy wszystkim uczestnikom rywalizacji.

Autor: mat.nadesłany, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport23 maja 202600:49

Przyjechali na ścięcie, wyjechali z punktem. Niespodzianka przy Srebrnej [FOTO]

Przyjechali na ścięcie, wyjechali z punktem. Niespodzianka przy Srebrnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

Po szalonym i momentami bardzo chaotycznym meczu Unia Racibórz zremisowała z LKS Gamów. Spotkanie miało dwa zupełnie różne oblicza - od ofensywnych akcji i zwrotów sytuacji po fragmenty bardzo mętnej, rwanej gry. Ostatecznie kibice zobaczyli aż sześć goli i emocje do samego końca.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Sport23 maja 202621:10

Bój o utrzymanie z ogromnymi emocjami. Buk Rudy wywozi bezcenne punkty z Markowic [FOTO]

Bój o utrzymanie z ogromnymi emocjami. Buk Rudy wywozi bezcenne punkty z Markowic [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Spotkanie LKS 07 Markowice z Bukiem Rudy miało wszystko, czego można spodziewać się po meczu o ogromną stawkę. Były nerwy, walka o każdy metr boiska, groźne sytuacje pod obiema bramkami, kontuzja wymagająca interwencji pogotowia oraz emocje, które udzieliły się także kibicom.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Sport24 maja 202601:25

Dzień pierwszy VI edycji Turnieju Małych Bajtli za nami [FOTO]

Dzień pierwszy VI edycji Turnieju Małych Bajtli za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W słoneczne sobotnie przedpołudnie, 23 maja boiska w Markowicach wypełniły się młodymi piłkarzami, trenerami oraz rodzicami dopingującymi swoje drużyny. Wszystko za sprawą VI Turnieju Małych Bajtli, który zgromadził zespoły z Raciborza i okolic.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.