Aktualności5 września 202416:19
Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu informuje!

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Ośrodek Informacji dla Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu informuje, że 17 września 2024 roku (wtorek), w godz. od 9.00 do 12.00, w Ośrodku przy Placu Okrzei 4 w pokoju nr 9A dyżurować będą pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rybniku. Będą oni udzielać informacji i wyjaśniać wątpliwości między innymi na temat świadczenia wspierającego, rent i emerytur.







![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)






![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)



































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany