Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 sierpnia 202413:39

Piknik dla seniorów

Piknik dla seniorów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

10 września w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie odbędzie się czwarta edycja Targów Senioralnych Silver Silesia. Wydarzenie skierowane jest do seniorów oraz osób i instytucji zaangażowanych w ich wsparcie i budowanie środowiska przyjaznego srebrnemu pokoleniu.

„Silver Silesia to wyjątkowa okazja, żeby móc spędzić wspólnie czas i skorzystać z przygotowanych dla Państwa atrakcji; wydarzeń kulturalnych, konferencji oraz targów, z produktami i usługami dedykowanymi dla srebrnego pokolenia. Wasze doświadczenie i mądrość są dla nas niezwykle cenne, zależy nam na tym, byście czuli się w naszym regionie potrzebni i aktywnie uczestniczyli w tworzeniu polityki senioralnej odpowiadającej na Wasze potrzeby” – tłumaczy Wojciech Saługa, marszałek Województwa Śląskiego.

Silver Silesia to inicjatywa Samorządu Województwa Śląskiego, której celem jest promocja tych form przedsiębiorczości w srebrnej gospodarce, które kierują się zasadami etyki i uczciwości wobec seniorów, jako ważnej grupy konsumentów. Wydarzenie przygotowuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach, skorzystać z bezpłatnych porad i badań w miasteczku zdrowia, wziąć udział w targach produktów regionalnych i rękodzieła i posłuchać dobrej muzyki. Na scenie zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, DJ Wika, Beata Mańkowska i Jacek Silski.

Autor: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności21 kwietnia 202614:42

Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Raciborzu odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano pary świętujące 50-lecie pożycia małżeńskiego. Medale za długoletnie wspólne życie wręczyli prezydent miasta Jacek Wojciechowicz oraz II wicewojewoda śląski Michał Kopański, składając jubilatom gratulacje i wyrazy uznania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.