Porozmawiaj bez stresssa – zaczynamy treningiem z Klimasem i Chajzerem

Dzieci, ich problemy i sposoby wsparcia psychologicznego młodych ludzi. Wszystkiego (albo prawie wszystkiego) w tym temacie będzie się można dowiedzieć w PreZero Arenie Gliwice podczas spotkań „Rozmawiajmy o nastroju – bez stressa”. Zaczniemy we wtorek, 21 listopada, o godz. 10 rozgrzewką z Leszkiem Klimasem i Filipem Chajzerem!
Leszek Klimas i Filip Chajzer rozpoczną trzydniowe spotkanie w PreZero Arenie Gliwice, które poświęcone będzie zdrowiu psychicznemu młodych ludzi. Towarzyszyć im będzie prawie tysiąc uczestników treningu znanego motywatora i specjalisty ds. walki z nadwagą u dzieci. To na rozgrzewkę Gliwickich Dni Rozmów o Zdrowiu Psychicznym Dzieci i Młodzieży czyli trzech dni pełne otwartości i uważności na emocje oraz potrzeby najmłodszych.
Coraz częściej specjaliści alarmują, że depresja wśród młodych ludzi jest uznawana za postępującą chorobę cywilizacyjną. Nie jest to chwilowe gorsze samopoczucie, które poprawić można zakupami, prezentami, wejściem pod koc... Statystyki nie pozostawiają złudzeń i mówią wprost (Światowa Organizacja Zdrowia), że aktualnie, co piąty nastolatek przed 18. rokiem życia w Polsce ma problemy psychiczne.
Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie będzie upływać w otwartej atmosferze i stanie się areną wymiany doświadczeń między młodzieżą, rodzicami i wykwalifikowanymi specjalistami. Porozmawiamy o istocie wczesnego rozpoznawania i profilaktyki oraz podsuniemy Wam konkretne narzędzia i pomysły, które pozwolą zadbać o zdrowie. Będziemy tańczyć, ćwiczyć, uprawiać jogę, rozwijać swoje umiejętności i kompetencje.
Gliwickie Dni Rozmów o Zdrowiu Psychicznym Dzieci i Młodzieży to:
- panele tematyczne dla nauczycieli, opiekunów i rodziców
- panele dla dzieci/młodzieży
- warsztaty i zajęcia artystyczne, ruchowe, sportowe (taniec, sport, muzyka, sztuka)
- stoiska tematyczne dostępne dla wszystkich
- wydarzenia towarzyszące organizowane przez partnerów – w różnych instytucjach, placówkach, poradniach na terenie całego miasta
Targ pomocy – przestrzeń, gdzie partnerzy wydarzenia opowiedzą o swojej działalności w ramach profilaktyki zdrowia psychicznego
Szczegółowe informacje programowe i zapisy na: https://arena-operator-sp-z-o-o.reservio.com/











![Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] Z Pietrowic Wielkich do Meksyku. Rodzina walczy o leczenie dzieci z autyzmem i padaczką [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769987151large-a962b85d-9770-4155-9f05-719256482626-.jpg)









![Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] Książka o opacie Adalbercie Kurzei OSB już na rynku. Spotkanie autorskie na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778663248img-0809-.jpg)


![Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778705529dsc-6188-.jpg)
![Konkurs kulinarny Polska smakuje w Raciborzu! Eliminacje regionalne 13 czerwca na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE DLA KGW i WYSTAWCÓW] Konkurs kulinarny Polska smakuje w Raciborzu! Eliminacje regionalne 13 czerwca na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE DLA KGW i WYSTAWCÓW] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778756499kkplsmakuje2026-baner-1580x650px-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany