Wiślański Skipass zmienia się w Wispass

Wiślański Skipass, wspólny karnet narciarski działający w Beskidzie Śląskim, wkracza w swój dwunasty sezon, z nową odświeżoną nazwą - od teraz znany będzie jako Wispass. Projekt ten, który zaczął swoją działalność od 6 stacji narciarskich z Wisły, obecnie obejmuje łącznie 12 ośrodków z Wisły, Ustronia i Istebnej. Wispass oferuje narciarzom możliwość korzystania z różnych stacji narciarskich w regionie, bez konieczności zakupu osobnych karnetów na każdą z nich. Jest to znane i popularne rozwiązanie wśród narciarzy odwiedzających ten region.
„Przejście z Wiślańskiego Skipassu na Wispass to nie tylko zmiana nazwy, ale przede wszystkim symboliczne otwarcie nowego rozdziału w naszej historii. Nowa nazwa, prostsza i bez polskich znaków, jest bardziej intuicyjna. Wispass to nie tylko odniesienie do miasta Wisła, z którego wywodzi się projekt, ale także do rzeki, będącej sercem naszego regionu. Można powiedzieć, że wszystkie nasze ośrodki narciarskie znajdują się >>u źródeł Wisły<<” - wyjaśnia Michał Majewski, prokurent Wiślańskiego Klastra Turystycznego będącego operatorem Wispassu.
Z nową nazwą i odświeżoną tożsamością Wispass przygotowuje się do rozszerzenia oferty o akrakcje letnie. Jest to strategiczny krok mający na celu dostosowanie się do ewoluujących potrzeb gości oraz zróżnicowanych trendów rynkowych.
„Nazwa bez sylaby >>ski<< otwiera nam możliwości poszerzenia projektu o wspólną ofertę letnią, łączącą to, co dzieje się w tym okresie w naszych ośrodkach” - dodaje Michał Majewski.
Wispass, który w nowej odsłonie oficjalnie zadebiutował na odbywających się w dniach 11-12 listopada br. targach Snow Expo w Krakowie, jest już aktywnie promowany wśród miłośników narciarstwa i turystyki górskiej. Firma zaprasza do śledzenia ich stron internetowych i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami.
„Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego sezonu zimowego, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń na stokach. Zapraszamy wszystkich miłośników gór, by dołączyli do nas w tej ekscytującej podróży i doświadczyli tego, co najlepsze w Beskidzie Śląskim” - konkluduje Michał Majewski, podkreślając optymizm i przygotowanie do nadchodzącej zimy.




![Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773161401dsc-1198-.jpg)

![Groźne zdarzenie na ul. Ogrodowej w Raciborzu. Rowerzystka potrącona przez skodę [FOTO] Groźne zdarzenie na ul. Ogrodowej w Raciborzu. Rowerzystka potrącona przez skodę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773239138650311577-122125031331079676-6113388294073564565-n-.jpg)

![SM Nowoczesna wystawiła na sprzedaż dwa mieszkania [PRZETARG] SM Nowoczesna wystawiła na sprzedaż dwa mieszkania [PRZETARG] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1649922975whatsapp-image-2022-04-14-at-09-52-37-.jpg)



![Lot dronem nad nowym mostem Grzegorzowice-Ciechowice [WIDEO] Lot dronem nad nowym mostem Grzegorzowice-Ciechowice [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177321759609-20260309-obiekt-mostowy-md1-podpora-nr-14-.jpg)














![Nadchodzi Piątek Trzynastego na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Nadchodzi Piątek Trzynastego na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773263042gemini-generated-image-tid1sntid1sntid1-.png)














![Muzyczne oblicza mroku. Kultowe tematy filmowe i serialowe - koncert na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] Muzyczne oblicza mroku. Kultowe tematy filmowe i serialowe - koncert na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773267710gemini-generated-image-h4ezaqh4ezaqh4ez-2-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany