Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności10 listopada 202212:44

Z ziemi cypryjskiej do Polski – nauczycielskie inspiracje po szkoleniu job shadowing

Z ziemi cypryjskiej do Polski – nauczycielskie inspiracje po szkoleniu job shadowing - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Uczniowie architektury krajobrazu stali się nauczycielami dla swoich młodszych koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 18, którzy odwiedzili pracownie CKZiU nr 1 przy ulicy Wileńskiej.

- „Ogrody w szkle” to temat warsztatów, które odbyły się 9.11.2022 w CKZiU nr 1 w Raciborzu. Po krótkiej prezentacji multimedialnej, ukazującej etapy tworzenia ogrodów w szkle, młodzi adepci tej inspirującej sztuki ochoczo przystąpili do działania. W wyniku ich pracy powstały dwa typy ogrodów. Pierwszy z nich to piękne kompozycje m.in. z roślinami sucholubnymi: aloesem, gruboszem, drugi typ to ogrody z egzotyczną, roślinnością (m.in. kawą, fitonią). Na zakończenie zajęć uczestnicy wzięli udział w quizie sprawdzającym zdobytą wiedzę. Nad przebiegiem warsztatów czuwała Pani Magdalena Masiubańska, która „przeszczepiła” na polski grunt wiedzę zdobytą podczas szkolenia job shadowing na Cyprze. Mamy nadzieję, że ogrody, które dziś powstały, staną się wyjątkową ozdobą wielu domów. Warsztaty zrealizowano w ramach projektu „Z nowymi kompetencjami w przyszłość zawodową – CKZiU nr 1 w Raciborzu”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. - informuje szkoła.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności29 października 202513:39

Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Służby w akcji przy Cegielnianej. Powiatowe manewry w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W środę, 29 października, w godzinach porannych na terenie zaplecza Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu przeprowadzono rozbudowane manewry służb ratunkowych. Scenariusz zakładał poważny wypadek z udziałem karetki pogotowia, która po utracie panowania nad pojazdem uderzyła w budynek szpitalny, powodując pożar i liczne obrażenia wśród osób znajdujących się w pobliżu. Symulacja obejmowała również ofiary śmiertelne oraz osoby ciężko ranne.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.