Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 listopada 202212:19

Halloween, czyli filmowy wieczór z dreszczykiem

Reklama
Polska:

Najstraszniejszy wieczór w roku zbliża się wielkimi krokami! Cukierki dla niespodziewanych strachów przygotowane? To teraz czas na wybór odpowiednio przerażającego filmu! Zebraliśmy dla Was produkcje z pogranicza kina grozy, Sci-Fi i nadprzyrodzonych mocy. Jesteście gotowi na wstrząsające wydarzenia, niewyjaśnione zagadki i tajemnicze zaginięcia? Wybierzcie film, po którego obejrzeniu nie zaśniecie tak szybko!

Co obejrzeć w Halloween?

Halloweenowych produkcji jest naprawdę dużo. Co wybrać spośród gąszczu udanych i mniej udanych filmów? Niestarzejącą się klasykę kina Sci-Fi? Czy może krwawą jatkę na miarę nowoczesnych efektów specjalnych? Przeczytaj, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

„Obcy” (1979), reż. Ridley Scott

To pierwszy film zapowiadający całą sagę o przerażającym Obcym, którego reżyserii podjął się Ridley Scott. Zapierające dech w piersiach widowisko zabiera nas na jałową planetę. Załoga kosmicznego holownika Nostromo odkrywa na niej niezwykle niebezpieczną formę życia, która rozmnaża się w ludzkich ciałach! Zaskakujące komplikacje sprawiają, że załoga za wszelką cenę musi zatrzymać rozmnażanie się Obcego, aby nie przedostał się na Ziemię. Sprawdźcie, czy uda im się to osiągnąć.

„Dark Water Fatum” (2005), reż. Walter Salles

Dahlia Williams razem z córką przeprowadza się do nowego domu i chce rozpocząć zupełnie nowy rozdział w życiu. Jednak zapuszczone i tajemnicze miejsce, które staje się ich nowym mieszkaniem, bardzo szybko udowadnia kobiecie, że nowy początek może być trudny. Problematyczne zacieki z czarnej wody, dziwne zdarzenia i tajemnicze odgłosy z mieszkania powyżej sprawiają, że życie Dahlii staje się koszmarnym snem na jawie…

„Po tamtej stronie drzwi” (2016), reż. Johannes Roberts

Starożytne tradycje mają potężną i nieprzewidywalną moc. Po tragicznym wypadku, w którym umiera dziecko, jego matka postanawia odszukać jedną z takich tradycji, aby móc pożegnać się z synem. Jednak po dotarciu do świątyni pogrążona w rozpaczy kobieta ignoruje ostrzeżenia i otwiera drzwi strzegące starożytnych mocy. Zaburza to równowagę między życiem a śmiercią i pożegnanie z synem nie jest już tak oczywiste. Zobaczcie, do czego doprowadzi niewypełnienie przykazań świętej tradycji.

„Zabawa w pochowanego” (2019), reż. Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett

Po długim oczekiwaniu Grace staje na ślubnym kobiercu z Alexem i kiedy już dołącza do nieco ekscentrycznej, ale cenionej rodziny, musi wziąć udział w wielowiekowej tradycyjnej zabawie. Szybko okazuje się, że niepozorna gra staje się prawdziwą walką o przetrwanie. Rewolwery i kusze to tylko część przedmiotów, które posłużą do złożenia krwawej ofiary pradziadkowi rodziny. Czy Grace uda się wygrać tę makabryczną rozgrywkę?

Cukierek albo film!

Nasze propozycje wystarczająco Was wystraszyły? Jeśli czujecie niedosyt potwornych emocji, więcej zatrważających i trzymających w napięciu filmów znajdziecie na Disney+, do którego dostęp zyskacie razem z pakietami od Netii. Halloweenowa noc jest długa, dlatego odpowiednia porcja przekąsek i wystarczająca liczba filmów może nie mieć końca!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności7 lutego 202309:14

Raport 998. Wypadek w Owsiszczach. Kobieta trafiła do szpitala

Raport 998. Wypadek w Owsiszczach. Kobieta trafiła do szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dwa zdarzenia odnotowali podczas poniedziałkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP. Najpoważniejsze z nich miało miejsce w Owsiszczach przy ulicy Wydale, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe.

red., fot. Czytelnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.01.2023
30 stycznia 202318:51

Nasz Racibórz 27.01.2023

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.