Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności28 października 202212:08

Oliwa i Wino. Włoski skład w Raciborzu z setkami nowych produktów [FOTO]

Oliwa i Wino. Włoski skład w Raciborzu z setkami nowych produktów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Skład oryginalnych włoskich towarów Antonio Cadau gotowy na okres świąteczny. W sklepie przy ul. Częstochowskiej (boczna Katowickiej) jest ponad 500 różnych produktów i około setka win. Większa jest też powierzchnia sprzedaży. Skład się rozrasta, bo miłośników włoskiej kuchni przybywa.

W delikatesach Antonio Cadau dostępne są sole smakowe, w różnych kolorach - ziołowe, cytrynowe oraz o smakach czerwonego wina czy trufli. Ponadto sosy do świeżych serów, nowe octy balsamiczne, rissoto, Nutella Biscuits, Pan di stelle a przede wszystkim ogromny wybór włoskich win, kawy, makaronów, wędlin, oliwek, oliwy i setki innych produktów.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, kosz włoskich smakołyków może być dobrym pomysłem. Antonio Cadau przygotowuje jest na zamówienie osób prywatnych i firm.

Delikatesy czynne są od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00, a w soboty od 9.00 do 15.00. Sprzedaż prowadzona jest zarówno dla odbiorców większej ilości, jak i miłośników włoskiej kuchni, kupujących pojedyncze egzemplarze.

Każdy klient może u Antonio Cadau zasięgnąć informacji na temat oferty oraz włoskiej kuchni. - Takie rzeczy trzeba kupować świadomie, wiedząc jak je użyć, by docenić jakość. Dlatego chętnie porozmawiam z każdym, kto odwiedzi mój skład - przekonuje włoski przedsiębiorca.

CHĘTNI DO NABYCIA WŁOSKICH PRODUKTÓW PROSZENI SĄ O KONTAKT 513 121 524

Autor: reklama, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności8 lipca 202514:13

Spotkanie z bliskimi. Otwarte drzwi Dziennego Domu Pomocy Społecznej [FOTO i WIDEO]

Spotkanie z bliskimi. Otwarte drzwi Dziennego Domu Pomocy Społecznej [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dziś, 08.07, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy pl. Wolności odbyło się wydarzenie pod hasłem „Spotkanie z bliskimi”. Inicjatywa połączyła dwa istotne cele – umożliwienie odwiedzin rodzin podopiecznych oraz otwarcie drzwi placówki dla mieszkańców, którzy chcieli bliżej poznać jej codzienną działalność. 

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.