Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 października 202208:41

Henkel przedstawia nowego dyrektora raciborskiej fabryki

Henkel przedstawia nowego dyrektora raciborskiej fabryki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W maju 2022 roku stanowisko dyrektora fabryki Henkla w Raciborzu objął Wojciech Fabiańczyk. W ramach swoich obowiązków zarządza działalnością jednego z największych w regionie europejskim zakładów produkcji detergentów Henkla. 

Zakład w Raciborzu produkuje proszki i żele do prania oraz płyny zmiękczające do tkanin na potrzeby polskiego rynku oraz kilkunastu innych krajów w regionie CEE. Przez ostatnie lata fabryka była systematycznie modernizowana, przeprowadzono w niej wiele inwestycji i zwiększono efektywność finansową działań produkcyjnych.

- Mam poczucie dużej odpowiedzialności, obejmując to stanowisko, i dużą motywację do działania. Do moich kluczowych zadań należeć będzie zapewnienie jak najwyższej produktywności i rentowności zakładu. Ważny cel, który chciałbym zrealizować, to przyciągnięcie do nas młodych ludzi, którzy zechcą tutaj pracować. Dlatego będę dokładać starań, aby nasi pracownicy czuli, że pracują w miejscu na miarę XXI wieku, które jest dobrze i nowocześnie zarządzane. Chciałbym także im pomóc w realizacji celów zarówno zawodowych, jak i osobistych, bo tylko wtedy można mieć satysfakcję z pracy i odnosić w niej sukcesy. Mój sukces w dużej mierze definiuje się przez sukces mojego zespołu – mówi Wojciech Fabiańczyk.

Wojciech Fabiańczyk piastuje stanowisko dyrektora fabryki w Raciborzu od połowy maja 2022 roku, a od sierpnia br. jest także członkiem zarządu Henkel Polska Operations. Przed rozpoczęciem pracy w Henklu swoją karierę budował przez ponad 16 lat w polskim oddziale koncernu Procter & Gamble.

Nowy dyrektor fabryki Henkla w Raciborzu ma 41 lat. Ukończył studia magisterskie na Politechnice Śląskiej i posiada dyplom z obszaru biomedycyny i inżynierii medycznej. W wolnym czasie chętnie organizuje rodzinne aktywności na świeżym powietrzu, takie jak spacery, wyprawy górskie czy wycieczki rowerowe.

Wojciech ma dwóch synów. Młodszego zaraził swoją pasją do piłki nożnej, a starszego zamiłowaniem do hokeja i towarzyszy im w rozwijaniu ich zainteresowań.

Autor: mat. prasowe spółki, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności6 listopada 202510:44

Budowa mostu pod Raciborzem. Budowlańcy przekroczyli półmetek [FOTO]

Budowa mostu pod Raciborzem. Budowlańcy przekroczyli półmetek [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
13
Racibórz:

Wykonawca, Strabag Infrastruktura Południe, na bieżąco raportuje z terenu budowli. Pokazno kolejne zdjęcia, tym razem z października.To jedna z największych inwestycji realizowanych przez województwo śląskie. Nowy most połączy gminy Nędza i Rudnik. Będzie miał długość 633,6 metra i składał się z 13 przęseł o rozpiętości od 40 do 50 metrów. Stan zaawansowania 53,2 proc.

fot. DW 421
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności6 listopada 202512:55

Czy grozi nam plajta? To pytanie padło na spotkaniu prezydenta z przedsiębiorcami

Czy grozi nam plajta? To pytanie padło na spotkaniu prezydenta z przedsiębiorcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
35
Racibórz:

Prezydent Jacek Wojciechowicz oraz przewodniczący Rady Miasta Mirosław Lenk spotkali się dziś, 6 listopada, w Urban Labie z przedsiębiorcami skupionymi wokół Raciborskiej Izby Gospodarczej. Mowa była o trudnej sytuacji budżetowej miasta.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.