Aktualności23 września 202213:10
W Ogródku Jordanowskim trwa dziś Święto Dyni

0
Reklama
Racibórz:
Impreza w parku zabaw przy Stalmacha potrwa do 17.00 a połączona jest ze zbiórką na leczenie chorego Mikołaja.
"Święto Dyni" w Raciborzu - oto co przygotowano:
Atrakcje:
- sadzenie cebulek
- „mania włóczkowania”
- gotowanie zupy dyniowej
- kiszenie warzyw
- nauka języka migowego
- zbiórka na leczenie dla chorego na SMA Mikołaja Kubali
- plener malarski
- warsztaty z mozaiki
- gry i zabawy sportowe
- występy artystyczne
- lampiony z dyni
- slalom dyniowy
- wodne tatuaże
- tai chi
- rozdanie nagród ZIELONO MI 2022
































![Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] Od stadionu RSV 03 do H2Ostróg. Sto lat sportowej historii tego miejsca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784993854img-0029-.jpg)
![Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] Msza święta w kaplicy zamkowej. Tradycyjne nabożeństwo i zwiedzanie budynku bramnego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1740338832dsc-6247-.jpg)
















![Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785052299dsc-0479-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany