Adrian Mitoraj wypełnił Strzechę. Raciborzanie skosztowali iluzji

Głównie dzieci z rodzicami wypełniły dziś, 16.09., DK Strzecha na pokazie Magic Mitoraj. Można było obejrzeć popisy jednego z najlepszych iluzjonistów w Polsce oraz samemu pojawić się na scenie.
Adrian Mitoraj - iluzjonista, muzyk oraz realizator dźwięku. Ukończył studia na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Sztuką iluzji zainteresował się, będąc jeszcze w przedszkolu, do którego przyjechał iluzjonista i zaprezentował swój „świat magii”, który mocno wzbudził jego zainteresowanie tym tematem. W późniejszych latach Adrian poznał mistrza Europy w sztuce iluzji – Grzegorza Klata, który został jego nauczycielem i wprowadził go w tajniki iluzji…
Magic Mitoraj to dziś twórca spektakli iluzji dla największych parków rozrywki w Polsce. Wielokrotnie występował w Niemczech i Szwajcarii. Jego program to 70 minut spektakularnych efektów z pogranicza dziecięcych marzeń. To show, które łączy pokolenia. W programie: przenikanie ciała przez dziesięć stalowych obręczy, liczne lewitacje - taniec jedwabnej chusty,
znikanie i pojawianie się przedmiotów oraz wiele innych niesamowitych sztuczek!















































































![Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich U20 w Raciborzu [FOTO] Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich U20 w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780778813dsc-1366-.jpg)













![Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780814118photo-20-z-62-.jpg)
![Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] Derby bez historii. Studzienna przyjechała w dziesiątkę i nie wyszła na drugą połowę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780776999gre06883-.jpg)



![Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780789027photo-96-z-306-.jpg)
![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822735photo-74-z-79-.jpg)


![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany