Raciborzanin, popularny dziennikarz Trójki, przeszedł do innej firmy

Arkadiusz Ekiert, znany niegdyś z fal Radia Vanessa a potem przez dwadzieścia lat Trójki, objął stanowisko dyrektora projektów multimedialnych w Attention Marketing.
- Arkadiusz będzie przede wszystkim kontynuował swoją radiową pasję, budując i rozwijając dział projektów multimedialnych. Wspólnie będziemy tworzyć multimedialne treści, głównie podcasty oraz materiały wideo o charakterze informacyjnym, w myśl przyświecającej nam zasadzie – że treści wartościowe i atrakcyjne stają się potrzebne. Będą to zarówno serie wydawnicze jak i pojedyncze materiały w zależności od potrzeb i celów komunikacyjnych klientów - tłumaczą w Attention Marketing.
Prezesem Attention Marketing Institute jest również raciborzanin Adam Sanocki, znany chociażby z projektu muzycznego The Band of Endless Noise.
- Arkadiusz Ekiert dziennikarstwem radiowym zajmuje się od 1987 roku, a ostatnie ponad dwadzieścia lat związany był z radiową Trójką. Początkowo pracował w redakcji publicystycznej, gdzie stworzył swój stały program historyczny. W redakcji aktualności głównym obszarem jego pracy zawodowej była ekonomia i gospodarka. Redagował i prezentował na antenie Trójki serwisy ekonomiczne. Do porannej i popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" przygotowywał programy dotyczące szeroko rozumianej problematyki gospodarczo - ekonomicznej. W swoich audycjach zajmował się tematami przedsiębiorczości, reform gospodarczych, starał się tłumaczyć zachowania inwestorów rynków walutowych i giełdowych - przypomina branżowy portal wirtualnemedia.pl.
Dodajmy, że A. Ekiert był także członkiem władz miasta oraz rzecznikiem Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu.


![Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] Budowa nowego mostu na Odrze wchodzi w kluczową fazę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176520790906-2025-12-03-obiekt-mostowy-md1-2-.jpg)















![Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] Mikołajki w Nędzy pełne magii i świątecznej radości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765196448nedza-.jpg)

![Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] Jarmark u św. Antoniczka przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765275567antoniczek-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany